به سلامت شما اهمیت می دهیم

Search
Generic filters

درباره فودفودک

فودفودک که رسالت خود را سلامت و تغذیه صحیح جامعه می داند با هدف معرفی انواع غذاها و خوراکی ها به سبک خودتان راه اندازی شده است.

زندگی امروزی

در دنیای مدرن امروز که اغلب افراد خانواده، زن و مرد، پیر و جوان در حال فعالیت در بیرون از خانه به سر می برند کمتر زمانی را برای آشپزی صرف می کنند. اغلب خوراکی های خوشمزه و مقوی که از قدیم برای ما به یادگار مانده بود در حال فراموش شدن هستند.

خود شما هم اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که در طول هفته، ماه و یا حتی درسال تنوع غذای محدودی دارید و حتی اسم یا خاطره و طعم غذاها را به فراموشی سپرده اید.

در این میان فودفودک می تواند به شما کمک کند تا غذاهای فوق العاده و مختلف را که قبلا سفره شما را رنگین میکرد و نوش جان می کردید به یاد بیاورید و اگر دستور پخت آنها را فراموش کرده اید به شما یادآوری نماید.

درباره فودفودک

راه حل و رسالت سایت فودفودک

با توجه به اینکه ما سایت حاضر را طوری طراحی کردیم که تقریبا مانند شبکه های اجتماعی قابلیت عضویت و ثبت پست دارد، شما عزیزان می توانید هر نوع خوراک یا غذایی که در پخت آن تبحر دارید و یا گیاهان دارویی و حتی دمنوشهایی که از خواص آن خبر دارید را پس از عضویت به اشتراک بگذارید. این پستها با نام خودتان در سایت نمایش داده می شوند.

به این ترتیب شما هم سهمی در رسالت سایت و لذت تغذیه سالم هموطنان عزیزمان داشته باشید.

تغذیه سالم

همانطور که می دانید تغذیه سالم باعث تقویت سیستم ایمنی و عصبی شما شده و مسبب رشد روز افزون جسم و روح می گردد.

طبیعت مهربان، انواع مواد معدنی، ویتامین ها و پروتئین ها و … که مورد نیاز بدن من و شماست را با سخاوت کامل در اختیار همه قرار داده است که ما می توانیم آنها را به صورت خام، پخته، نوشیدنی و دمنوش و … مصرف کنیم، پس همت کنیم و داشته ها و اطلاعات تغذیه ای خود را با دست و دلبازی در اختیار دیگران نیز قرار دهیم.

از اینکه عضو فعال سایت خودتان هستید سپاسگزاریم.

فودفودک را به اشتراک بگذارید

WhatsApp
Facebook
Telegram
LinkedIn
Twitter
Email